יום ראשון, 24 ביוני 2018

עמילות מכס


עמילות מכס היא מקצוע, אשר מאפשר לאדם לקבל ייפוי כוח בעבור עסקים ואנשים פרטיים, כדי לשחרר את הסחורה שהם מקבלים במכס. עמילות מכס היא מקצוע מוסמך, שמושתת בעיקר על קשרים רבים שיש לאותו עמיל, וניסיון רב בעבודה מול המכס.

במה עמילות מכס תלויה?

  1. אין דבר כזה עמיל מכס חסר ניסיון. חשוב מאד, כשבוחרים במישהו לייצג את העסק שלכם במכס, שתבחרו באדם בעל ניסיון או חברה איכותית, כמונו בחברת חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ.
  2. בקשרים וניסיון מול רשויות המכס.
  3. בידע משפטי ובירוקרטי של העמיל, שכן מדובר בהרבה מאד מילוי טפסים.

מה עושה עמיל מכס?

התפקיד הרשמי של נציגות עמילות מכס בעבורכם, היא מילוי הטפסים ועבודה מול הרשויות, בכל הקשור לייבוא או ייצוא מישראל. למעשה הוא המייצג, שלוח, של החברה שלכם, מול רשויות המכס. עליו להכין את הניירת בצורה הנכונה על פי הדרישה, לגבות כסף בעבור פעילותו, ובעבור המכס ורשות המיסים, וגם לסווג את הסחורות שלכם בצורה הנכונה. כל טעות, למשל של אדם לא מקצועי, שאינו שלנו, חברת יחדיו - שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ, עלול לעלות לכם בקנס.
עמילות מכס היא גם תפקיד שדורש יידע רב בנושאים רבים: הובלה ימית מול יבשתית, ביטוח, אחסנה וערובה, וגם לוגיסטיקה רבה. חשוב גם שתהיה לחברת עמילות מכס את כל הגישה לחברות מקבילות בחו"ל, כדי לשחרר את התכולה כמה שיותר מהר.

למה דווקא אנחנו?

הייחודיות של חברת יחדיו רבת השנים היא מהקמת החברה כעמילות מכס למעלה מ- 20 שנה והתפתחותה  מציעה עבורכם מגוון עשיר לשירותים הבאים:
  1. כל השירותים הבירוקרטיים בנושא שחרור התכולה, ייצוא או ייבוא.
  2. אנחנו יכולים לקצר את התהליכים החוקיים, הכלכליים והמנהלתיים, כך שזה חוסך לכם כסף.
  3. אנחנו שומרים על דיסקרטיות, איכות עבודה, שירות ברמה גבוהה ופרטיות – והניסיון שלנו, מביא לעבודה אמינה ואיכותית שנים רבות.
לכן אם אתם מעוניינים בשירות עמילות מכס ברמה הגבוהה ביותר, התקשרו כבר היום אל חברת יחדיו – שילוח בינלאומי ועמילות מכס בע"מ, ונשמח לעמוד לשירותכם, על מנת לבצע עבורכם את מכלול שרשרת הלוגיסטיקה בעמילות ובשילוח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה